Haber Detayı
25 Nisan 2018 - Çarşamba 11:27
 
23 NİSAN’DA BOL BOL EĞLENDİLER
Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü’ne bağlı Sevgi Evleri’nde kalan çocuklarla bir araya geldiler. Gün boyu tiyatro izleyen ve ata binen çocuklara Ziyapaşa Mado’nun ev sahipliğinde de yemek ve dondurma ikram edildi. Yemeğin ardından Ziyapaşa Mado sahibi Firdevs Cingözler tüm çocuklara oyuncak hediye etti.
YAŞAM Haberi
23 NİSAN’DA BOL BOL EĞLENDİLER

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Sevgi Evleri’nde kalan çocuklara yönelik program düzenleyen Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı çocuklarla bir araya gelerek onlarla güzel vakit geçirdiler.

 

Çocuklarla birlikte ata binen, çeşitli oyunlar oynayan ve tiyatroya giden Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanı Fatih Karayandı çocuklarla birlikte geçirdiğimiz bu günde bizde çok mutlu olduk. Bu etkinlikleri sadece 23 Nisan’larda değil devamlı yapmayı planlıyoruz dedi.

 

Karayandı, “Daire Başkanlığımız tarafından 23 Nisan dolayısıyla çocuklarla bir araya gelerek onlarla bir gün geçirmek istedik. Birlikte oyunlar oynadık ve yemek yedik. Daha sonra eğlence merkezine giderek çocuklarla birlikte eğlendik. Palyaçolar ile zaman geçirdiler. Güzel bir programdı. Programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”

Kaynak: Editör:
Etiketler: 23, NİSAN’DA, BOL, BOL, EĞLENDİLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı