Haber Detayı
08 Mayıs 2019 - Çarşamba 11:05
 
Akay’dan ADD’ye iade–i ziyaret
Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, ilçenin her yönden gelişip kalkınması için her zamankinden daha çok çalışacağını söyledi
GÜNDEM Haberi
Akay’dan ADD’ye iade–i ziyaret

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, kuruluşundan bugüne kadar büyük emekler verdiği ve başkanlığını yaptığı Atatürkçü Düşünce Derneği Adana Şubesi’ne iade-i ziyarette bulundu.
 
Atatürkçü Düşünce Derneği Adana Şube Başkanı İsa Kayadan, yönetim kurulu üyeleri ve Atatürk sevdalıları tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay gördüğü ilgi ve yakınlık karşısında duygusal anlar yaşadı.
 
Ziyarete ev sahipliği yapan Dernek Başkanı İsa Kayadan, Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın Atatürkçü Düşünce Derneği’nin kurulmasında ve bugünlere gelmesinde çok büyük emekler verdiğini söyledi. 
 
Kayadan, “Değerli Başkanımız Akif Kemal Akay’dan aldığımız Atatürk sevdasının ve bağımsızlık mücadelesinin bayrağını daha yükseklere taşıma kararlılığı içinde olacağız. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da Atatürkçü düşüncenin yaygınlaşması ve özellikle genç kuşaklara daha iyi tanıtılıp anlatılması için daha çok çalışacağız” dedi
 
Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay da gördüğü ilgi karşısında çok duygulandığını belirterek, Atatürkçü düşüncenin daha çok kitlelere yaygınlaştırılması için büyük mücadeleler verilmesi gerektiğini dile getirdi.
 
Seyhan’da halkın aydınlık ve huzurlu bir geleceğe kavuşması için büyük bir sorumluluk aldıklarını anlatan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, ilçenin her yönden gelişip kalkınması için her zamankinden daha çok çalışacağını sözlerine ekledi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Akay’dan, ADD’ye, iade–i, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı