Haber Detayı
27 Ekim 2017 - Cuma 10:56
 
Başkan Fikret Yeni'den, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı
AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94'üncü yıl dönümünün heyecanla kutlandığını belirterek, "Bizi biz yapan yüksek değerlerimizi daha gür sesle yüceltecek, geçmişte olduğu gibi bugün de tek yürek olarak haykıracak, el ele, gönül gönüle geleceğe daha bir güvenle bakacağız" dedi.
SİYASET Haberi
Başkan Fikret Yeni'den, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

Bugün, Cumhuriyetimiz için ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günü olduğunu vurgulayan Başkan Fikret Yeni, mesajında şu görüşlere yer verdi:

 

"Bizi biz yapan yüksek değerlerimizi daha gür sesle yüceltecek, geçmişte olduğu gibi bugün de tek yürek olarak haykıracak, el ele, gönül gönüle geleceğe daha bir güvenle bakacağız. Bu son derece anlamlı duruşumuzla kardeş kavgası çıkarmak için beyhude bir çaba içinde olan şer ve nifak odaklarına da bir kere daha en güzel cevabı vermiş olacağız. Biz, en zor şartlara ve bütün imkansızlıklara rağmen hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayan, bağımsızlığından asla taviz vermeyen, inanç ve kararlılıkla sürdürdüğü İstiklal Mücadelesini zaferle neticelendiren bir milletiz. Yaşanan bütün olumsuzluklara rağmen Türkiye Cumhuriyeti, bugün demokratik gelişme ve ekonomik kalkınmasının yanı sıra bölgesine de istikrar ve refah sağlamaya çalışan bir ülke haline gelmiştir.

 

Bu anlamlı günde, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını şükranla anıyor, bütün hemşehrilerimin Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Fikret, Yeni'den,, 29, Ekim, Cumhuriyet, Bayramı, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı