Haber Detayı
18 Nisan 2018 - Çarşamba 12:45
 
BİR AN ÖNCE FABRİKALARIN BACASI TÜTECEK
BİRECİK/ Şanlıurfa’nın Birecik İlçesi Sanayi ve Ticaret Odası (Birecik TSO) Genel Kurulu gerçekleşti. Birecik Belediyesi Enver Nebiha Karata Kültür Merkezi’nde yapılan ve 4 adayın yarıştığı Genel Kurul’da oda başkanlığını Sadettin Bilgin kazandı. Birecik Belediye Başkanı Av.Faruk Pınarbaşı, İlçenin ticaret, yatırım ve istihdamına yön veren Birecik TSO’nun Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Sadettin Bilgin’i kutladı.
GÜNDEM Haberi
BİR AN ÖNCE FABRİKALARIN BACASI TÜTECEK

PINARBAŞI: BİRECİK KAZANDI

Birecik TSO seçimlerinin “hayırlı ve uğurlu” olmasını dileyen Pınarbaşı, “Çok güzel bir Genel Kurul geçirdik. Bizlere oylarıyla destek veren kardeşlerime teşekkür ediyorum. Büyük bir olgunluk içinde çok önemli bir seçimi gerçekleştirdik. Bu şahıs ve parti meselesi değildir; GAP’ın incisi Birecik kazandı. İnşallah bu saatten sonra Birecik’e daha çok hizmet gelecektir.” dedi. 

 

“BİR AN ÖNCE FABRİKALARIN BACASI TÜTECEK”

Ülke ekonomisinin kalkınmasında yatırım ve üretimden başka yol olmadığına dikkat çeken Pınarbaşı, “Birecik’te yeni yatırım alanları çekmek için tüm imkanları seferber edeceğiz. Burada fabrikaların bacaları bir an önce tüterse halkın cebine para olarak dönecektir. Birecik TSO’nun yeni yönetim kuruluna başarılar diliyorum.”diye konuştu.

 

 “HER ŞEY BİRECİK İÇİN”

İşadamı Mahmut Mirkelam da Birecik TSO Başkanı Bilgin’i tebrik ederek, “Bizler birlik ve beraberlik içinde hareket edersek, daha çok seçimler kazanırız. Her şeyi Birecik sanayi ve ticaret hayatının gelişmesi için yapıyoruz. Dayanışmamızı bozmadığımız takdirde nice zaferlere imza atmış oluruz.” ifadelerini kullandı.

Genel Kurul sonrası tebrikleri kabul eden Birecik TSO Başkanı Sadettin Bilgin’de seçimde kendisine destek sunan Başkan Av. Faruk Pınarbaşı ile İşadamı Mahmut Mirkelam’a teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BİR, AN, ÖNCE, FABRİKALARIN, BACASI, TÜTECEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı