Haber Detayı
01 Mart 2018 - Perşembe 14:12
 
ÇELİKCAN'DAN DEMİRSPOR'A 100 BİN LİRA
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Adana Demirspor'un düşme hattından bir an önce kurtulması için bütün Adanalı vatandaşların Adana Demirspor'a destek olması gerektiğini belirtti.
ADANA YÜREĞİR Haberi
ÇELİKCAN'DAN  DEMİRSPOR'A 100 BİN LİRA

Adanamıznın köklü spor kulüplerinden olan Adana Demirspor ve Adanaspor'un eski parlak günlerine tekrar dönmesi halinde Adana'ya da büyük bir ekonomik canlılık getireceğini belirten Başkan Çelikcan ''Adana, spor alanında potansiyeli olan bir şehir. Adana'dan bir çok ünlü futbolcu yetişti.

 

Biz Yüreğir Belediyesi olarak Yüreğir'de bulunan bütün amatör spor kulüplerine destek oluyoruz. Adana'da maddi durumu iyi olan işadamlarımız da spora ve sporculara destek olurlarsa Adana'da spor alanında daha iyi yerlerde oluruz. Burada en önemli meselelerden biri ise gençlerimiz ve çocuklarımız spor ile sokağın olumsuz koşullarından kurtulurlar. Kötü alışkanlılar edinmezler, fiziksel kişisel gelişimlerine spor olumlu katkı sağlamaktadır.'' şeklinde konuştu.

 

ESKİŞEHİR GALİBİYETİNE100 BİN LİRA PRİM

 

Adana Demirspor'un Cumartesi günü saat 15.30'da çok önemli bir maça çıkacağını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ''Tüm Adana'nın kalbi Eskişehir'de olacaktır. Pazar günü ise Adanaspor, Altınordu ile kendi evinde mücadele edecek. Her iki maçta da futbolcu kardeşlerime ve tüm teknik ekibe bu önemli maçlarda başarılar diliyorum.

 

Adana Demirspor'a, Eskişehir'den 3 puan almaları durumunda 100 bin lira prim vereceğiz.'' diyerek sporun yanında olduklarını belirtti.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇELİKCAN'DAN, , DEMİRSPOR'A, 100, BİN, LİRA,
Yorumlar
Haber Yazılımı