Haber Detayı
11 Eylül 2018 - Salı 10:26
 
Ceyhan AK Parti’yi Ağırladı
Ceyhan AK Parti İlçe Başkanı Cemal Sayım Çetenak ve Yönetim Kurulu üyeleri TÜMSİAD Adana Şube Başkanlığına iade-i ziyarette bulundu.
GÜNDEM Haberi
Ceyhan AK Parti’yi Ağırladı

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren  TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, siyasi partilere eşit mesafede olduklarını  hatırlatarak, her zaman devletin yanında yer aldıklarını söyledi.

Başkan Kutluca konuşmasında, TÜMSİAD ailesinin ülke menfaatlerini her şeyin üstünde tuttuğunu, günlük siyasi çekişmelerden uzak, ülke ekonomisini kalkındıracak politikaları takip ettiklerini belirtti. 

Ceyhan AK Parti İlçe Başkanı Cemal Sayım Çetenak da, TÜMSİAD’ı yakından izlediklerini  söyleyerek, ‘’TÜMSİAD’ın Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ebed-müddet devam etmesini sağlayacak siyaset ve politikaların yanında yer aldığını biliyoruz’’ açıklamasında bulundu. TÜMSİAD’ın yurt içi ve yurt dışı pazarlarda kendine yer edinmeye çalışan KOBİ’lere sahip çıkmasını ise  takdirle karşıladıklarını ifade etti.

Başkan Çetenak, Ceyhan ve ülke sorunlarını da dile getirerek, İlçeler arasında Ceyhan’ın bir marka olduğunu, dünyanın Ceyhan ismini bildiğini, ama yıllardır ihmal edilen Ceyhan’ın  ‘’Misafirlere yemek ikram edebilecek ve ailece çay içilebilecek  düzgün bir yerinin olmaması,ne yazık ki Ceyhan’ın utancıdır’’ ifadesini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ceyhan, AK, Parti’yi, Ağırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı