Haber Detayı
01 Haziran 2019 - Cumartesi 17:23
 
CEYHAN BAYRAMA HAZIR
Ceyhan Belediyesi, Adana Büyükşehir Belediyesi ile ortak yürüttüğü çalışmalar kapsamında, Ramazan Bayramı süresince vatandaşların mezarlık ziyaretlerini rahat ve temiz bir ortamda yapmaları için ilçe genelinde tüm mezarlıklarda ve camilerde temizliği tamamladı.
GÜNDEM Haberi
CEYHAN BAYRAMA HAZIR

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın göreve gelmesinden sonra her yönüyle büyük bir değişim yaşayan Ceyhan, Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşların rahat hizmet alabilmesi için tüm hazırlıklarını tamamladı. Ağaçların budanması, yolların yapımı, kaldırımların düzenlenmesi, camilerimizin bakım ve temizliği ile diğer tüm onarım çalışmalarıyla vatandaşın takdirini kazanan Başkanlar Zeydan Karalar ve Kadir Aydar, bayramda vatandaşların rahat etmesi için gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor.
 
BAŞKAN AYDAR, “HİZMETLER ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR”
 
Ramazan ayında her türlü tedbiri aldıklarını vurgulayan Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, “Büyükşehir Belediyemize bağlı ekiplerimiz, Ceyhan ekibi ile uyum içerisinde camilerimizin temizliği, mezarlıklarımızın bakım ve onarım çalışmaları hem de güvenlik konularının üzerinde hassasiyetle duruyor. Kaybettikleri yakınlarını ziyaret etmek isteyen vatandaşlara kolaylık sağlamak için özel güvenlik görevlileri tarafından güvenlik kontrolleri 24 saat kesintisiz yapılıyor. Bu tedbirlerimiz ve çalışmalarımız bayramda da devam edecek. Mezarlıkların yanı sıra bayramda vatandaşların rahat bir şekilde ibadet edebilmesi için camilerimizin içerisi ekiplerimiz tarafından temizlenirken, cami çevresi itfaiye ekipleri tarafından yıkandı. Halkımız ibadet ve mezarlık ziyaretlerini huzur içerisinde yapabilirler.” dedi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: CEYHAN, BAYRAMA, HAZIR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı