Haber Detayı
26 Mayıs 2020 - Salı 17:31
 
DEMİRTAŞ MÜLKİ İDARE AMİRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
Vali Mahmut Demirtaş, cemaatle namaz kılınacak camilerle ilgili yapılacak çalışmaların değerlendirildiği toplantının ardından pandemi sürecinde il genelinde koordineli bir şeklide gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili durum değerlendirmesinde bulunmak üzere vali yardımcıları ve kaymakamlarla bir araya geldi.
VALİLİK Haberi
 DEMİRTAŞ MÜLKİ İDARE AMİRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Çukurova Kalkınma Ajansında gerçekleştirilen ve sürecin başından beri büyük bir titizlikle yürütülen çalışmaların ayrıntılı bir şekilde ele alındığı toplantıda “Virüs salgınının ülkemizde görüldüğü ilk andan itibaren ilimiz genelindeki çalışmalarımızı tüm detayları düşünerek iş birliği içinde gerçekleştirdik. Salgın tehlikesi bitinceye kadar da aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. İlimizde elde ettiğimiz tablo hepimizin başarısı; ancak bu başarımızı devam ettirebilmemiz için normalleşme planı doğrultusunda yapacağımız tüm çalışmalarımızı da ilk günkü dikkatimizle sürdürmeliyiz. Vatandaşlarımızı rehavete kapılmamaları hususunda sık sık uyarmalıyız.” ifadeleriyle durum değerlendirmesinde bulunan Vali Demirtaş, 29 Mayıs itibariyle cemaatle namaz kılınacak cami ve alanlarla ilgili yapılacak tüm çalışmaların herhangi bir aksaklığa yer verilmeksizin yürütülmesi konusunda herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğinden emin olduğunu belirtti.

Toplantı; ihtiyaç sahibi vatandaşlara yapılan yardım çalışmaları, toplumun güvenini sağlamak amacıyla il genelinde gerçekleştirilen asayiş ve denetim çalışmaları ile yapımı sürdürülen kamu yatırımlarında gelinen aşamaların değerlendirilmesiyle sürdü.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , DEMİRTAŞ, MÜLKİ, İDARE, AMİRLERİYLE, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı