Haber Detayı
21 Mart 2018 - Çarşamba 13:58
 
Kızılay'ın iyilik havuzu yardımlarla doluyor
Türkiye’de “Old Cotton” markasıyla tasarım ve üretim yapan Keçe Dizayn Tekstil, ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılmak üzere Türk Kızılay’ına giyim malzemesi bağışında bulundu.
SAĞLIK Haberi
 Kızılay'ın iyilik havuzu yardımlarla doluyor

Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, tasarım atölyesinde ziyaret ettiği hayırsever firma ortaklarından Hakan Altunbağ ile Firma Müdürü Diler Aksu'ya ihtiyaç sahibi insanlara verdikleri destekten dolayı takdirlerini sundu. 

 

 “FAZLASINI İHTİYACI OLANLARA DAĞITIYORUZ”

Keçe Dizayn Tekstil firması ortaklarından Hakan Altunbağ, Türk Kızılay'ın çalışmalarını takdir ederek takip ettiklerini ifade etti. Konuşmasında "Sahip olduklarımıza şükredip fazlasını ihtiyacı olanlarla paylaşmayı; maddi ve manevi açıdan zor günlerde birlikte olabilmeyi kendimize ilke edindik.” diyen Altunbağ, “İnsanlığın yardım eli” Türk Kızılay’ına verdikleri hizmetlerden ötürü teşekkür etti.

 

“KIZILAY’IN İYİLİK HAVUZU DOLUYOR”


Türk Kızılay’ı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı ise Keçe Dizayn Tekstil firması gibi kurum ve kuruluşlar sayesinde Kızılay’ın iyilik havuzunun dolup; adeta okyanusa döndüğünü dile getirdi. Kendilerinin de bu hayırlı faaliyetlerde elçi olarak bağışlanan yardımları insanlara ulaştırdıklarını hatırlatan Saygılı, “Bağışlarınız ve manevi destekleriniz Kızılay camiası için çok önemlidir. Siz olmadan hayati bir organımız eksik gibidir. Bu anlamda dinamik ve vizyon sahibi genç üreticilere, işadamlarına, iş kadınlarına ihtiyacımız vardır. İyi ki yollarımız sizler gibi kendilerini hayra adamış kurumlarla kesişiyor. Bu iyiliksever tavrınız için şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

 

Ziyaret sonrasında Türk Kızılay’ı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, Hakan Altunbağ ve Diler Aksu'ya teşekkür belgesi takdim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Kızılay'ın, iyilik, havuzu, yardımlarla, doluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı