Haber Detayı
01 Şubat 2018 - Perşembe 20:05
 
Okul Merkezli Sosyal Kalkınma Projesi
Adana Valiliği Sosyal Destek Programı Birimi (SODES) 2017 Yılı 2. Dönem Projeleri ile Güdümlü Projelerin imza töreni Vali Mahmut Demirtaş’ın katılımıyla gerçekleştirildi.
ADANA VALİLİK Haberi
Okul Merkezli Sosyal Kalkınma Projesi

Valilik toplantı salonunda düzenlenen imza törenine Vali Mahmut Demirtaş’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, SODES Koordinasyon  Sorumlusu  Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Remzi Özdoğan ile proje yürütücüsü kurum müdürleri katıldı.


Vali Mahmut Demirtaş, protokol imza töreninde yaptığı konuşmada, toplumdaki dezavantajlı kesimlerin kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler aracılığıyla ekonomik ve sosyal hayata daha fazla katılımlarını sağlayacak projelerin Adana’ya hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. 


Toplam bütçesi yaklaşık 2.5 milyon TL olan 15 SODES projesi ile  ‘’Okul Merkezli Sosyal Kalkınma Projesi’’ adlı 5 milyon 800 TL bütçeli güdümlü projenin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür eden Vali Demirtaş, insan odaklı hizmet anlayışı ile toplumun öncelikli kesimlerinin yaşam standardını yükseltmek için çalışmaların devam edeceğini sözlerine ekledi.

 

İmza töreni,  proje paydaşları ile protokollerin imzalanmasıyla son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Okul, Merkezli, Sosyal, Kalkınma, Projesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı