Haber Detayı
13 Kasım 2018 - Salı 19:27
 
SARIÇAM'DA KOCABIYIK SESLERİ
Adana Sofulu Belediyesinde ve Sarıçam Belediyesinde üst düzey yöneticilik yapmış ve Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesinde Daire Başkanlığı görevinde bulunan Mustafa Kocabıyık Ak Parti Sarıçam İlçesinden Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı.
SİYASET Haberi
SARIÇAM'DA KOCABIYIK SESLERİ

Kocabıyık'ın açıklamasına destek veren vatandaşlar, ilçe binasının dışına kadar taştı. Sarıçam Belediye Başkan aday adayı Mustafa Kocabıyık burada yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Saygıdeğer Sarıçam'lı hemşerilerim öncelikle hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım. Değerli dava arkadaşlarım sizlerinde bildiği gibi 2019 seçimlerine az bir zaman kaldı. Ailemin görüşünü ve desteğini alarak değerli büyüklerimizle ve uzun zamandır birlikte yürüdüğümüz dostlarımızla, yaptığımız istişareler sonucunda, Sarıçam ilçemizin geleceğine yön verebilmek adına iktidarımızın hizmetlerinden de ilçemizi yararlandırmak adına Sarıçam Belediye Başkan aday adaylığımı huzurlarınızda açıklıyorum.” Dedi. 
 

Son Derce Onurlu Bir Göreve Talip Oluyoruz
Kocabıyık konuşmasının devamında partiden birçok aday adayının olacağını belirterek,  tüm aday adayların ortak amacının Ak Partinin ak hizmetlerini Sarıçam'a taşımak olduğunu vurguladı.  Bu hizmet yarışında olan tüm aday adayı arkadaşlarına başarılar dileyen Kocabıyık, bu gün çok zor, çok meşakkatli, ama son derce onurlu bir göreve talip olduklarını, Sarıçam'ı yönetmeye talip olduklarını ifade etti.  Kocabıyık'ın aday adaylık açıklaması çekilen hatıra fotoğraflarıyla son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SARIÇAM'DA, KOCABIYIK, SESLERİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı