Haber Detayı
20 Aralık 2018 - Perşembe 10:58
 
SEYHAN'IN VİZYONU YENİLENECEK
AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, 31 Mart 2019 yılında yapılacak olan “Yerel Seçim” hazırlıklarını sürdürdüklerini vurguladı.
SİYASET Haberi
SEYHAN'IN VİZYONU YENİLENECEK

SEYHAN'IN VİZYONU YENİLENECEK

Seyhan İlçesi’nin Adana için çok önemli bir konuma sahip olduğuna dikkat çeken Akan, “AK Belediyeciliğin” sunacağı hizmet ve vizyonun Seyhan'ın çehresini değiştireceğini söyledi.

 

80 YILDA YAPILAMAYAN DEV PROJELERİ 16 YILDA HAYATA GEÇİRDİ

Akan, hizmette sınır tanımadan gece gündüz aşk ve şevkle çalışan AK Parti’nin Türkiye’de çok büyük atılımlar yaptığını hatırlatarak, “Yerel ölçekte yapılan seçimler, ulusal alanda Türkiye’nin aynasıdır. Bugün, AK Parti’nin 80 yılda yapılamayan dev projeleri 16 yıl gibi çok kısa sürede hayata geçirerek, vatandaşlarımızın hizmetine sunmuştur. AK Parti’nin ortaya koyduğu başarı, diğer dünya ülkeleri arasında takdirle karşılanmaktadır.” diye konuştu.

 

ULAŞMADIĞIMIZ HİÇBİR KAPI KALMAYACAK

 

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, ulaşmadıkları hiçbir kapı, hiçbir gönül kalmadan göreve geldikleri ilk günkü gibi #sevdamızseyhan diyerek, şevkle çalışmalarını mahalle mahalle, sokak sokak sürdürdüklerini ve bu çalışmalarını arttırarak, devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SEYHAN'IN, VİZYONU, YENİLENECEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı