Haber Detayı
03 Nisan 2019 - Çarşamba 13:29
 
SİZİN ORALARIN NESİ MEŞHUR?
“Sizin Oraların Nesi Meşhur?” sloganıyla Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nde gerçekleştirilen "Yöresel Ürünler Günleri", lezzet şöleni sunuyor.
GÜNDEM Haberi
SİZİN ORALARIN NESİ MEŞHUR?

ADANA/  Moda, eğlence ve lezzet adına ne varsa hepsinin tek çatı altında toplandığı Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde, “Sizin Oraların Nesi Meşhur?” sloganıyla gerçekleştirilen Yöresel Ürünler Günleri, lezzet şöleni sunuyor.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen yöresel ürünlerin kurulan stantlarda ziyaretçilerin beğenisine sunulduğu Optimum’da, farklı damak tatlarına hitap eden yöresel lezzetler büyük ilgi görüyor.

7 Nisan’a kadar devam edecek olan Yöresel Ürünler Günleri’nde,  Trabzon, Kayseri, Balıkesir, Kastamonu, Afyon, İzmit, Uşak, Merzifon, Beypazarı, Erzurum, Malatya, Aydın, Gümüşhane, Kahramanmaraş, Sivas, Erzincan ve Giresun gibi birçok kentin meşhur lezzetleri yer alıyor.

Peynir, pastırma, sucuk, bal, pişmaniye, tarhana, zeytin, pestil, köme, bakliyat, tahin, helva, fındık, lokum, pekmez, gibi onlarca yöresel lezzetin yer aldığı stantlarda, ünlü lezzetlerin satışının yanı sıra tanıtımı da yapılıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SİZİN, ORALARIN, NESİ, MEŞHUR?,
Yorumlar
Haber Yazılımı