Haber Detayı
12 Nisan 2017 - Çarşamba 14:36
 
TABİ Kİ EVET
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Adana Romanlar Yardımlaşma ve Dayanışma derneğinde evli olup resmi nikahları olmayan 5 çiftin resmi nikahlarının yapılmasını sağladı.
ADANA YÜREĞİR Haberi
TABİ Kİ EVET

5 yıllık evli Sevgi-Semih Dalaman çiftinin nikahını Başkan Çelikcan kıydı. Çiftler hem resmi nikaha, hem de 16 Nisan'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin oylanacağı referandumda da "Tabi ki Evet" dediler.

 

Yıllardır evli olup resmi nikahları olmayan çiftlerin aile cüzdanlarını teslim eden Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan yeni nikahları kıyılan ailelere ömür boyu mutluluklar diledi.  Çiftlerin evlenme akdi ile olan birleşmeyi, sevgi,merhamet, huzur, ve karşılıklı hoşgörü üzerine bina etmesi gerektiğini belirten Başkan Çelikcan "Resmi nikahlarını kıydığımız çiftlerimiz de  birbirlerine karşı daima saygılı olsun." dedi.

 

Türkiye'nin önünü açacak olan referanduma sayılı günler kaldığını ve 17 Nisan'da sandıklardan evet çıkmasıyla ülkemizin aydınlık yarınlara doğru daha hızlı ilerleyeceğini belirten Başkan Çelikcan "16 Nisan'da yapılacak olan referandumdan evet çıkmasıyla ülkemizdeki yargı, askeri ve bürokrat vesayeti sona erecektir. Yatırımın önünde engel olmak isteyenlere fırsat verilmeyecektir. Hükmet krizleri ortadan kalkacağı için insanlar yarınlara daha güvenli bakacaklardır. Yatırımlar hızlanacak, milli gelirimiz artacaktır. O yüzden 16 Nisan'da yapılacak olan referandumdan evet çıkması çok önemlidir. Halkoylamasında evet diyerek çocuklarımızın da geleceğini teminat altına alacağız. " şeklinde konuştu.

 

HEM NİKAHTA HEM DE REFERANDUMDA EVET

 

Toplu nikahta nikahları kıyılan Sevgi-Semih Dalaman çifti 5 yıllık evli olduklarını ve resmi nikahları olmadıkları için sorun yaşadıklarını belirttiler. Nikahlarının Başkan Çelikcan tarafından kıyılmasına mutlu olduklarını belirterek "Hem nikaha, hem de 16 Nisan'da yapılacak olan referandumda "Evet" diyeceklerini belirterek "Tabi ki Evet" dediler.Başkan Çelikcan nikahları kıyılan çiftlere çeşitli hediyeler verdi ve mutluluklar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TABİ, Kİ, EVET,
Yorumlar
Haber Yazılımı