Haber Detayı
11 Aralık 2016 - Pazar 23:16
 
‘’Ülke Olarak, Biz Bu Oyunu Bozarız’’
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, tüm üyelerini ve halkımızı varsa dövizlerini bozdurmaya davet etti. Yazılı bir açıklama yapan Yakup Kutluca, ’’Ülkemize karşı bir ekonomik savaş açılmıştır.
GÜNDEM Haberi
 ‘’Ülke Olarak, Biz Bu Oyunu Bozarız’’

Türkiye’ye karşı yapılan bu ekonomik savaştan mutlaka galip çıkmalıyız. Bu nedenle, sayın Cumhurbaşkanımızın sözlerine kulak vererek, devletimizin bekası ve halkımızın mutluluğu için, milli menfaatlerimiz neyi gerektiriyorsa, dün olduğu gibi bugünde TÜMSİAD olarak onu yapmalıyız’’ dedi.   

Bu hususta ülke genelinde bir çok işletme ve yatırımcının  yaptığı kampanyaları da desteklediklerini söyleyen Başkan Kutluca, ’’Dünya genelinde hatırı sayılır bir pazara sahibiz. Türkiye’nin geleceğine ipotek koymaya çalışan ülkelere, bu millet izin vermez. Milli menfaatlerimizi korumak,  milli devlet olmanın bir gereğidir’’ ifadesini kullandı.

TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan’ın sözünü de hatırlatan Kutluca, ’’ Bölgesinde güçlü bir Türkiye, güçlü bir ekonomi ile gerçekleşecektir. Ülke olarak, biz bu oyunu bozarız’’ dedi.

Kutluca, açıklamasının sonunda tüm üyelerini ve vatandaşları varsa dövizlerini TL’ye çevirmelerini istedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , ‘’Ülke, Olarak,, Biz, Bu, Oyunu, Bozarız’’,
Yorumlar
Haber Yazılımı