Haber Detayı
01 Ekim 2019 - Salı 18:21
 
Ünlüler Kariyer Zirvesinde Buluşuyor
1996 yılından bugüne tecrübeli ekibiyle büyük eğitim organizasyonlarına imza atan Eğitim Danışmanlık Firması EDUCON başarılarına bir yenisini daha ekliyor.
GÜNDEM Haberi
Ünlüler Kariyer Zirvesinde Buluşuyor

Çukurova bölge temsilcisi V. Uysal’ın katkılarıyla 23.Kasım.2019 tarihin de Evliya Çelebi Uygulama Oteli çok amaçlı salonunda düzenlenecek ‘Kariyer Zirvesi’ ne ünlü isimler katılıyor.

 

‘Bir Çok Ünlü Bu Zirvede Olacak’

Türkiye’nin önde gelen isimlerinden Ceyhun Yılmaz, Burak Törün, Ayça Törün ve Kağan Direl’in konuk olacağı kariyer zirvesinde ‘Sosyal medya nasıl kullanılmaz, başarıya giden yol, ikna teknikleri ve profesyonel iletişim teknikleri konuları tartışılacak.

 

Uysal: ‘Tüm Adanalıları Bekliyoruz.’

Kariyer zirvesi hakkında bilgi veren Adana Bölge Koordinatörü Volkan Uysal: “Düzenleyeceğimiz bu Zirve’ye tüm Adanalıları bekliyoruz. Özellikle birbirinden değerli konukların katılımıyla girişimcilik, kariyer, kişisel gelişim üzerine konuşulacak. Amacımız Ünlü konukların kariyerlerini, tecrübelerini ve bilgi birikimlerini misafirlere aktarması. Zirveye katılan misafirlerimizin İnteraktif ve uygulamalı çalışmalarımızla, güncel ihtiyaçlarına uygun çözümler üretme adına bireysel olarak kendini geliştirmek, yorumlama deneyimlerinin arttıracak bilgileri almasını bekliyoruz.” Dedi

 

Zirve sonunda katılımcılara devlet üniversitesi onaylı katılım sertifikası verilecektir. Etkinliğe katılmak için lütfen tıklayınız. https://biletino.com/tr/e-6rb/adana-kariyer-zirvesi/

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünlüler, Kariyer, Zirvesinde, Buluşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı