Haber Detayı
14 Kasım 2018 - Çarşamba 12:23
 
VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ
Geri Dönüşümcülerle bir araya gelen Başkan Sözlü, geri dönüşümcülerin hem çevre kirliliğinin önlenmesinde hem de ülke ekonomisine ciddi katkılar sunduklarını belirtti.
ADANA BÜYÜK ŞEHİR Haberi
VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ

“HEM ÇEVREYE HEM DE EKONOMİYE KATKI SUNUYORSUNUZ”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Geri Dönüşümcüler (Hurdacılar) Sitesi’ni ziyaret etti. Kahvaltısını site esnafıyla birlikte yapan Başkan Sözlü, geri dönüşümcülerin kimseye yük olmadan, rızklarını atıktan çıkaran bunu yaparken de ekonomiye ve çevre kirliliğinin de azaltılmasında katkısı olan büyük bir hizmet sektörü olduğunu vurguladı.

“ŞEHRİN ÖNÜNÜ AÇMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Göreve geldiğinden bu yana meslek teşekkülleriyle iyi münasebetleri olduğunu aktaran Başkan Sözlü, “Hangi iş grubu olursa olsun insan, bizim için kutsaldır. Çağdaş toplumlar kökene inanca bakmazlar yaşadıkları ortak paydayı huzur iklimi yaparlar. Bizler de kollektif manada şehrin önünü açmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Şehir zenginleştikçe istihdam artacaktır” dedi.

Başkan Sözlü’nün konuşmasının ardından site esnafı taleplerini dile getirirken site Başkanı Kemal Deniz hizmetlerinden ötürü Başkan Hüseyin Sözlü’ye teşekkür etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: VAR, GÜCÜMÜZLE, ÇALIŞIYORUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı